minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Qytetari ia thotë në sy Bashës: Je me shumë vonesë, duhet të jesh më afër me popullin - Struga.net

Qytetari ia thotë në sy Bashës: Je me shumë vonesë, duhet të jesh më afër me popullin

0

Kryetari i PD Lulzim Basha gjatë një takimi në Manëz me familje të prekura nga tërmeti i nëntorit ka marrë një kritikë nga një qytetar.

Ai i tha Bashës se ka dalë me shumë vonesë në popull dhe se qëndon larg me ta.

Biseda:

Qytetari: Të kërkoj falje, por më lejo të të bëj një kritikë, për shkak të moshës se je më i vogël se unë…

Basha: Të lutem…

Qytetari: Je me shumë vonesë. Duhet të kishe dalë më parë në popull…

Basha: Kam qenë…

Qytetari: Duhet të jesh më afër me popullin dhe ato që të rrethojnë ty….

Basha: E pranoj…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy