minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Rikthehet Kuvendi, më 7 shtator, seanca e parë plenare - Struga.net

Rikthehet Kuvendi, më 7 shtator, seanca e parë plenare

0

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi firmos urdhrin për mbledhjen e deputetëve. Seanca e parë plenare e këtij sesioni do të zhvillohet pasditen e së hënës në 7 shtator.

Përsëri, për shkak të koronavirusit, që nuk kurseu as deputetët, mbledhjet do të zhvillohen në masa shtesë sigurie e distancimi social. Po ashtu dhe komisionet pritet të rifillojnë punën online.

Ky do të jetë një sesion i ngjeshur plenar. Ngritja e KQZ-së së re dhe reflektimi i ndryshimeve kushtetuese, në Kodin Zgjedhor janë ndër detyrat e para që duhet të përmbushin deputetët.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy