minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Rrëzon nga froni grupin ‘Black Eyed Peas’ e “Mamacita”, Dua Lipa kryeson në çdo top listë latine në Billboard - Struga.net

Rrëzon nga froni grupin ‘Black Eyed Peas’ e “Mamacita”, Dua Lipa kryeson në çdo top listë latine në Billboard

0

Dua Lipa ka arritur një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore- këngëtarja me origjinë shqiptare kryeson në top listat e këngëve latine.

“Un Dia” nga Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny dhe Tainy renditet në Nr.1 në sondazhin e “Hot Latin Songs” të datës 8 gusht.

Bashkëpunimi i tyre i cili u publikua në 24 korrik, rrëzoi nga froni një bashkëpunim tjetër nga Black Eyed Peas, Ozuna dhe J.Rey Soul me këngën “Mamacita” që qëndroi në top listë për tre javë rresht.

Billboard ka disa top-lista për zhanre të ndryshme.

Renditja e këngëve në top-listën “Billboard” bazohet në shitjet, transmetimin në radio dhe shkarkimet e këngëve online në SHBA.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy