minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shpërthimi tragjik me dhjetëra viktima në Liban, reagojnë Presidenti Meta dhe kryeministri Rama - Struga.net

Shpërthimi tragjik me dhjetëra viktima në Liban, reagojnë Presidenti Meta dhe kryeministri Rama

0

Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama reagojnë pas shpërthimit tragjik në Liban që shkaktoi dhjetëra viktima e mijëra të plagosur.

Si kreu i shtetit ashtu edhe kryeministri solidarizohen me popullin e Libanit pas tragjedisë.

Presidenti Meta:

Mendimet dhe lutjet e mia janë me familjet e viktimave dhe të lënduarit nga shpërthimi tragjik në Bejrut! Solidarizim me popullin e Libanit

Kryeministri Rama në Twitter:

Çfarë lëndimi e trishtimi! Vdekje, plagosje, shkatërrim që le pa frymë e pa fjalë! Ngushëllime e solidaritet me popullin e Libanit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy