minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
“Si nënë të desha dhe si bir me deshe”, Agron Llakaj humb një nga njerëzit më të afërt: Na ke kërkuar të mos derdhim lot - Struga.net

“Si nënë të desha dhe si bir me deshe”, Agron Llakaj humb një nga njerëzit më të afërt: Na ke kërkuar të mos derdhim lot

0

Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të një nga personave më të dashur në jetën e tij.

Në një shënim në Instagram ku ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë Maro, ai shkruan fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.

“…ike Nena Maro !

Ike !

E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi !”

…e mira dhe e dashura nena Maro !

Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur…

Nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,

Shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…, ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkruan Llakaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy