minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Tiranë/Operacionalja vë në pranga të dënuarin për drogë (VIDEO) - Struga.net

Tiranë/Operacionalja vë në pranga të dënuarin për drogë (VIDEO)

0
arrest tirane

Një i shumëkërkuar për trafik droge është vënë në pranga në Tiranë.

Viktor Shkoza, u kap rreth orës 10.15 në rrugën “Don-Bosko” në kryeqytet, nga Sektori i Forcës Operacionale dhe Kërkimit.

23-vjeçarit nga Lezha iu gjet me vete një pistoletë tip Makarov, që e mbante pa leje, si edhe 2 krehëra me fishekë.

Shkoza është dënuar me 8 vite burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda për trafikim të narkotikëve kryer në bashkëpunim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy