minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VENDIMI: Ekzekutoi ish-kunatën me pushkë, gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin - Struga.net

VENDIMI: Ekzekutoi ish-kunatën me pushkë, gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin

0

Gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin i cili akuzohet për vrasjen e ish- kunatës me pushkë.

31-vjeçari ekzekutoi me dy plumba pushke ish-kunatën e tij Jetmira Hasani në sy të fëmijës së mitur dhe u largua nga vendngjarja.

Policia pas një operacioni të gjatë mundi ta arrestonte në Lushnjë ku në moment i është sekuestruar edhe arma me të cilën kreun krimin.

Në momentin e arrestimit, Tanushi ka pranuar krimin duke deklaruar se e ka kryer atë për shkak të konflikteve familjare. Ngjarja ndodhi në Bathore në banesën ku autori dhe viktima jetonin së bashku në kate të ndryshme.

34-vjeçarja Jetmira Hasani ishte divorcuar nga vëllai i autorit prej 4 vitesh dhe vazhdonte të jetonte në shtëpinë e tij.(TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy