minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ “Dikur askush nuk shkelte, njerëzit prej aty vetëm iknin”, Rama publikon pamjet: Ç’ndodh sot në Pukë - Struga.net

VIDEO/ “Dikur askush nuk shkelte, njerëzit prej aty vetëm iknin”, Rama publikon pamjet: Ç’ndodh sot në Pukë

0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar kete mengjes pamjet nga qyteti i Pukes.

Dikur, ne kete qytet thote Rama, kur shkoje “ishte një kthinë e zymtë mes bukurive përrallore ku askush nuk shkelte e njerëzit prej aty vetëm iknin”.

Por sot, “është kthyer në një qytezë mikpritëse për vizitorë e turistë të huaj, shëmbëlltyrë e pamohueshme e Rilindjes Urbane, nga Veriu në Jug”.

Postimi i plote i Rames:

MIRËMËNGJES 🙂

dhe me Pukën, që kur shkoje dikur ishte një kthinë e zymtë mes bukurive përrallore ku askush nuk shkelte e njerëzit prej aty vetëm iknin, ndërsa sot është kthyer në një qytezë mikpritëse për vizitorë e turistë të huaj, shëmbëlltyrë e pamohueshme e Rilindjes Urbane, nga Veriu në Jug, ju uroj një fundjavë të bukur🙏

Share.

Comments are closed.