minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ “Me freskinë e kaltër të Ksamilit”, Rama publikon pamjet fantastike nga ishujt e vegjël - Struga.net

VIDEO/ “Me freskinë e kaltër të Ksamilit”, Rama publikon pamjet fantastike nga ishujt e vegjël

0

Kryeministri Edi Rama publikoi sot pamje nga Ksamili, duke ftuar turistët të vizitojnë këtë parajsë të vendit tonë.

“Mirëmëngjes dhe me freskinë e kaltër të Ksamilit, ju uroj një fundjavë të bukur”, shprehet Rama.

I ndodhur 12 km larg Sarandës Ksamili ofron një pamjej mbresëlënëse me ishujt e vegjël shkëmborë me një bimësi të egër të dendur. (TemA)

MIRËMËNGJES

MIRËMËNGJES dhe me freskinë e kaltër të Ksamilit, ju uroj një fundjavë të bukur 🙏

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 7 août 2020

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy