minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO: Momenti kur gazetarja e BBC-së përplaset në tokë nga shpërthimi në Bejrut, po zhvillonte një intervistë - Struga.net

VIDEO: Momenti kur gazetarja e BBC-së përplaset në tokë nga shpërthimi në Bejrut, po zhvillonte një intervistë

0

Gjatë shpërthimit të fuqishëmnë Bejrut të Libanitkanë humbur jetën të paktën 150 persona dhe mbi 5 mijë tjerë janë lënduar.

Ndërkohë, BBC ka publikuar pamjet gjatë një interviste online mes gazetares arabe dhe Faisal Al-Aseel, një menaxhues projektesh në Agjencinë Marokene të Energjisë së Rinovueshme.

Nga vala e amdhe e shpërthimit gazetarja u përplas në tokë dhe mbeti e plagosur në kokë, ndërkohë që në kamera shihen copa xhami të thyer.

Ajo rënkon nga dhimbja teksa Al-Aseel bashkë me gruan e tij mbeten të shokuar.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy