minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ Një aksident mes tragjikes dhe komikes: Fati i çuditshëm i një gruaje në motor - Struga.net

VIDEO/ Një aksident mes tragjikes dhe komikes: Fati i çuditshëm i një gruaje në motor

0

Në rrjetet sociale u shfaq një video e një aksidenti të çuditshëm trafiku, në të cilin, për fat të mirë, nuk pati viktima.

Kjo pasi njeriu që ishte në një motor(një grua) u përplas me një makinë dhe përfundoi në një gropë në anë të rrugës.

Aksidenti ndodhi në Brazil, në qytetin e Paragominas, kur drejtuesi i një makine, ndërsa kthehej majtas, në shkelje të rregullave të trafikut, i preu rrugën motorit.

Pas përplasjes së makinës me skuterin, gruaja që ishte në motor rrëshqiti në asfalt deri sa ra në pusetën e hapur të kanalizimeve.

Drejtuesi i makinës filloi t’i thërriste njerëzit ta ndihmonin. Pas ca kohësh, kur u mblodhën njerëz arritën ta nxirrnin gruan në sipërfaqe.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy