minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ “Pse bën zhurmë o të q….r…?” Shqiptari i sulet keq emigrantit me ngjyrë në Itali, ai i kthehet dhe e rreh rëndshëm duke palosur në tokë - Struga.net

VIDEO/ “Pse bën zhurmë o të q….r…?” Shqiptari i sulet keq emigrantit me ngjyrë në Itali, ai i kthehet dhe e rreh rëndshëm duke palosur në tokë

0

Një shqiptar është konfliktuar me grushte me një tjetër emigrant në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në parkingun e një pallati në vendin fqinj.

Fillimisht është shqiptari ai që i afrohet emigrantit dhe e ofendon, duke i kërkuar llogari se përse bën zhurmë natën.

“Përse nuk më le të fle?…eee…përse bën zhurmë natën morë të q*** r***. Përse pot ë them?”- dëgjihet të thotë shqiptari.

“Çfarë, më fal…”- i thotë emigranti, por shqiptari fillon ta godasë sërish.

“Ore b*** të q***,”– fillon të ulërasë shqiptari duke e goditur porn ë atë moment personi tjetër nuk përmbahet.

Ai fillon ta qëllojë shqiptarin dhe e lë të palosur në tokë.

Më pas kthehet nga personi që po filmonte ngjarjen dhe i thotë të fikë kamerën dhe të njoftojë policinë. Prapaskenat e këtij sherri nuk dihen.

Share.

Comments are closed.