minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO: Rama publikon pamjet nga punimet për aeroportin e Kukësit - Struga.net

VIDEO: Rama publikon pamjet nga punimet për aeroportin e Kukësit

0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga kantieri i ndërtimit në aeroportin e Kukësit.

Teksa ka publikuar një video nga momentet e punës në terren, kreu i qeverisë shqiptare shkruan:

“Mirëmëngjes dhe me këto 60 sekonda nga kantieri i aeroportit ndërkombëtar të Kukësit, ju uroj një të dielë të mbarë”. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy