minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO: Saimir Tahiri pa ‘fat’, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë. Ja çfarë ka filmuar - Struga.net

VIDEO: Saimir Tahiri pa ‘fat’, prishet moti gjatë pushimeve në Himarë. Ja çfarë ka filmuar

0

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, pas udhëtimit në natyrën e egër e te virgjer të Tepelenës duket se ka zgjedhur të pushojë në bregdetin e Himarës.

Por kjo ditë i ka qëlluar pa fat, pasi vendi është përfshirë nga një stuhi e madhe me erë të fortë dhe reshje.

Tahiri ka shpërndarë në rrjetet sociale edhe një video, ku duket deti i trazuar dhe një vetëtimë.

Share.

Comments are closed.