minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO/ Shkrumbohet makina benzinë-gaz në aksin rrugor Saku-Teg, zjarrfikësja dhe policia në vendngjarje - Struga.net

VIDEO/ Shkrumbohet makina benzinë-gaz në aksin rrugor Saku-Teg, zjarrfikësja dhe policia në vendngjarje

0

Shkrumbohet një automjet përgjatë aksit rrugor Saku-Teg.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje ku janë përpjekur të shuajnë flakët.

Nga të dhënat e para mësohet se makina ka qenë e pajisur me një impjant gazi ç’ka mendohet se mund të jetë shkaku i problemit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy