minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO: Shoferit i ikën truri, përplas disa herë me makinë këmbësorin - Struga.net

VIDEO: Shoferit i ikën truri, përplas disa herë me makinë këmbësorin

0

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shofer përplas me makinë një këmbësor.

Në video shikohet shoferi i Mercedesit i cili përplaset me burrin para se të kthehej mbrapa dhe të përpiqej ta godiste përsëri.

Incidenti tronditës u filmua në Peterborough, fundjavën e kaluar dhe nuk dihet pse nisi incidenti. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy