minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ “Zezakët janë qentë e mi”, por shikoni çfarë i bëjnë në tren racistit të bardhë - Struga.net

VIDEO/ “Zezakët janë qentë e mi”, por shikoni çfarë i bëjnë në tren racistit të bardhë

0

Billy Steele, 31 vjeç, një supremacist, ishte duke provokuar njerëzit me ngjyrë, ndërsa udhëtonte me tren.

“Zezakët janë qentë e mi”, ulëriste ai në tren, ndërsa në krah kishte një zonjë me ngjyrë.

Në video duket se ajo nuk ka rënë pre e provokimeve dhe ka qendruar e qetë.

Por, nuk ndodhi e njëjta gjë me tre të rinj me ngjyrë.

Ndërsa zbrisnin nga treni, njëri prej tyre i është kthyer 31-vjeçarit racist, duke e qëlluar me grusht.

Goditja ka qenë aq e fortë, se ai ka rënë pa ndjenja.

(TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy