minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Votimet në Mal të Zi, Spiropali i përgjigjet Berishës: O të mjerë, jeni gati të brohorisni fitore për nacionalistët pro-serbë e rusë. Me këto mend, me pushtetin s’putheni dot as sot as mot - Struga.net

Votimet në Mal të Zi, Spiropali i përgjigjet Berishës: O të mjerë, jeni gati të brohorisni fitore për nacionalistët pro-serbë e rusë. Me këto mend, me pushtetin s’putheni dot as sot as mot

0

Ministrja e Shtetit për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar mbi postimin e ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje me zgjedhjet në Malin e Zi.

Në një shënim në rrjetet sociale Spiropali thotë se opozita është gati të brohorasë për nacionalistët pro-serbë dhe pro pro-rusë për inat të Edi Ramës.

“Janë gati të brohorasin fitore për nacionalistët pro-serbë, pro-rusë, anti-perëndimorë, vetëm për inat të Kryeministrit shqiptar.

O të mjerë, nuk jua ka fajin Milo, që me këto mend e me këtë pashpirtësi, me pushtetin nuk putheni dot as sot as mot.”- shkruan Spiropali. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy