minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Albana Osmani “alla” Kim Kardashian (FOTO) - Struga.net

Albana Osmani “alla” Kim Kardashian (FOTO)

0
albana

Ajo konsiderohet si një nga personazhet televizive më seksi në Shqipëri.

Dhe, këtë gjë Albana Osmani përpiqet që ta ekspozojë herë pas here.

Këtë radhë moderatorja e njohur ka postuar një foto duke treguar të pasmet, njësoj si Kim Kardashian.

Se cilat të pasme janë më të mira, gjykimin jepeni vetë!

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy