minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Diellza Kolgeci, pro fotove nudo dhe filmave erotikë - Struga.net

Diellza Kolgeci, pro fotove nudo dhe filmave erotikë

0
diellza

Ajo është një nga modelet më të njohura nga Kosova.

Një një intervistë për mediat e këtij vendi, Diellza Kolgeci ka thënë se nuk do ta kishte problem të bënte foto nudo.

“Do bëja foto nudo për sa kohë është diçka artistike”, ka thënë Diellza.

Ajo madje ka thënë se nuk do të ishte kundër edhe realizimit të një filmi me skena erotike.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy