minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTO LAJM/ Bill Clinton në krah të dy prostitutave - Struga.net

FOTO LAJM/ Bill Clinton në krah të dy prostitutave

0
1

Ish- presidenti amerikan, Bill Clinton u fotografua duke pozuar në krah të dy prostitutave në një aktivitet bamirësie në Los Angeles.

Të dy vajzat, që njihen si Ava Adora dhe Barbie Girl punojnë për një bordello të ligjshme në Nevada.

Aktiviteti titullohej “Të bashkuar për njerëzimin”.

Vajzat ishin në këtë aktivitet së bashku me pronarin e bordellos dhe yllin e pornos, Ron Jeremy.

Clinton së fundmi u përfol për një lidhje me aktoren Liz Hurley.

Ai u vu në qendër të skandalit pasi bëri seks me ndihmësen e tij, Monica Lewinsky.

 

3

4

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy