minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Barbie: Ja çfarë po e shëmton racën njerëzore - Struga.net

FOTOT/ Barbie: Ja çfarë po e shëmton racën njerëzore

0
1

Ajo është mbiquajtur edhe “Barbie njerëzor” për shkak të pamjes së saj.

Bëhet fjalë për ukrainasen Valeria Lukyanova.

Por 28- vjeçarja ka befasuar gjatë një interviste për revistën GQ, kur tha se racën njerëzore po e shëmtojnë martesat mes racave të ndryshme.

“Etnitë e ndryshme po miksohen. Ky është degjenerim. Nuk ka qenë kështu. A e mbani mend sa femra të bukura kishte në vitet ’50? Dhe tani, falë këtij degjenerimi, ka ndodhur kjo. Një ruse martohet me një armen dhe kanë një fëmijë të këndshëm, por ajo ka hundën e babait,” tha ajo.

Në intervistë, ajo thotë se nuk ka ndërmend që të krijojë familje.

Sipas saj, vetëm ideja e familjes e terrorizon.

Modelja shprehet se ka bërë vetëm implante të gjoksit, ndërsa thekson se trupin e ka në këtë formë falë dietave dhe ushtrimeve fizike.

Ajo është “breatharian”-e, që do të thotë se pretendon se njerëzit e marrin energjinë nga dielli dhe jo nga ushqimi.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy