minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Dy gratë më të fuqishme në Europë mbajnë distancë - Struga.net

FOTOT/ Dy gratë më të fuqishme në Europë mbajnë distancë

0
1

Megjithëse ato janë dy gratë më të fuqishme në Europë, në takimin mes tyre ato mbajtën distancë.

Kancelaria gjermane, Angela Merkel takoi Mbretëreshën e Anglisë, por u përpoq që të jetë jashtë hapësirës personale të saj.

Ajo u afrua pak sa i zgjati dorën, më pas të dyja ishin në distancë, duke buzëqeshur dhe pozuar për kamerat.

Ky takim ishte në kontrast me takimin e Merkel me kryeministrin britanik, David Cameron, i cili i dha asaj edhe një puthje në faqe.

Megjithatë, Merkel bëri një ngërdheshje pas kësaj.

 

3

4

5

6

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy