minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Gruaja e shfytyruar nga tumori ndryshon pamje - Struga.net

FOTOT/ Gruaja e shfytyruar nga tumori ndryshon pamje

0
1

Një grua në Poloni, që ishte shfytyruar për shkak të një tumori gjigand në fytyrë, tashmë ka një fytyrë të re falë një operacioni.

26- vjeçarja Joanna iu nënshtrua transplantit të fytyrës pasi neurofibromatosis e kishte lënë atë me deformime në fytyrë.

Ajo nuk mund të fliste dhe as nuk mund të hante.

Gjatë një konference për shtyp, ajo falënderoi mjekët dhe familjen e personit që i dhuroi fytyrën.

“Tani kam vetulla më të bukura,” bëri shaka ajo.

Tumori nuk do i rikthehet më, për shkak se lëkura në fytyrën e re ka gjene të tjera.

3

4

5

6

7

8

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy