minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Ja pse ajo është supermodelja më e paguar në botë - Struga.net

FOTOT/ Ja pse ajo është supermodelja më e paguar në botë

0
1

Ajo është modelja më e paguar në botë dhe arsyeja kuptohet lehtë.

Gisele Bundchen, 33- vjeç, ka një trup të shkëlqyer, edhe pse ka lindur dy fëmijë.

Supermodelja është fotografuar në plazh me djalin e saj, Benjamin, 4 vjeç dhe vajzën 15- muajshe, Vivian.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy