minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Kujt i duhen çmimet Oscar kur ke këtë trup? - Struga.net

FOTOT/ Kujt i duhen çmimet Oscar kur ke këtë trup?

0
1

Ndërsa të gjithë femrat e ekranit dhe kopertonave kishin vërshuar në Hollivud, për të marrë pjesë në ndarjen e çmimeve Oscar dhe festat pasuese, Candice Swanepoel po zhytej diku tjetër.

Ajo po shijonte plazhet e Majemit.

Modelja 25 vjeçare nga Afrika e Jugut tregoi edhe njëherë se ka një trup të admirueshëm, ndërsa kishte veshur një kostum banjo ngjyrë jeshile.

 

3

4

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy