minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Ky zog është shumë i etur për çdo pikë uji - Struga.net

FOTOT/ Ky zog është shumë i etur për çdo pikë uji

0
1

Këto foto fantastike tregojnë një zog të etur, që pi çdo pikë uji që bie nga një rubinet.

Fotot janë realizuar nga Steve Wilson nga Australia, ndërsa zogu i përket familjes së mjaltëngrënësve, që rriten zakonisht në Australi dhe Zelandën e Re.

3

4

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy