minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Nëse keni para, tani mund ta blini këtë parajsë - Struga.net

FOTOT/ Nëse keni para, tani mund ta blini këtë parajsë

0

Një ishull befasues, me gjashtë plazhe, katër shtëpi dhe një pistë për avionë, ka dalë në shitje për 10 milionë dollarë.

Ishulli është rreth 275 hektarë dhe quhet Pafajësia.

Ndodhet në Exuma në Bahamas dhe ka një pistë private ku mund të ulen avionët e vegjël.

Secila nga katër shtëpitë ka pamje panoramike 360 gradë.

Në ishull keni edhe një pishinë, një palestër, një vend për të bërë joga, etj.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy