minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
FOTOT/ Vetëm nxënësit më të dalluar mund t’i shijojnë - Struga.net

FOTOT/ Vetëm nxënësit më të dalluar mund t’i shijojnë

0
1

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong- Un, përuroi hapjen e një kampi për fëmijët, me një akuarium, një pishinë dhe një fushë futbolli.

Vetëm fëmijët me rezultatet më të mira në mësime do kenë mundësi që të kalojnë disa ditë të lumtura në këtë kamp.

Kampi është një luks për vendin e varfër, ku raportohet se ka mijëra të vdekur nga zia e bukës.

3

4

5

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy