minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
I jep Michelle Obama-s CV-në e babait: E kam të papunë - Struga.net

I jep Michelle Obama-s CV-në e babait: E kam të papunë

0
ob

Një vajzë e vogël i dha Zonjës së Parë në Amerikë, Michelle Obama, CV-në e babait të saj, të cilin e kishte të papunë.

Sipas BBC, kjo ndodhi gjatë një aktiviteti në Shtëpinë e Bardhë në Ditën e Punës.

Charlotte Bell, 10 vjeç, i tha zonjës Obama se e kishte babanë pa punë prej disa vitesh.

Obama u tha fëmijëve të tjerë se vajza po bënte diçka për babanë e saj.

Ajo e mori CV-në dhe e përqafoi vajzën.

Nëna e vajzës u tha mediave se burri i saj ishte angazhuar me fushatën e Obamës në vitin 2012.

Familja e vajzës po bënte shaka në fundjavë duke thënë se mund t’i kërkonin Zonjës së Parë një vend pune, por nuk e dinin se vajza do përpiqej vetë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy