minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Inessa Tushkanova e bën shumë të nxehtë rally-n (FOTO) - Struga.net

Inessa Tushkanova e bën shumë të nxehtë rally-n (FOTO)

0
in

Inessa Tushkanova është një ukrainase që merr pjesë në garat rally në Finlandë.

Edhe pse është një pilote profesioniste, Inessa më së shumti në fakt, është e njohur për format e saj super seksi.

Dhe, ajo nuk ka nguruar që t’i ekspozojë ato, duke qenë se, përveçse shpejtësisë, Inessa ka pasion edhe të pozojë.

Për këtë arsye, ajo ka qenë e pranishme edhe në kopertinën e Playboy.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy