minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Kim provon origjinalitetin e të pasmeve të saj (FOTO) - Struga.net

Kim provon origjinalitetin e të pasmeve të saj (FOTO)

0
kim

Origjinaliteti i të pasmeve të famshme të Kim Kardashian u vu në dyshim gjatë së mërkurës nga një revistë.

Sipas revistës, Kim kishte bërë operacione plastike tek të pasmet, në mënyrë që t’i kishte të mëdha dhe të rrumbullakosura.

Por, Kim ka reaguar menjëherë dhe ka postuar një foto të 2009-s, duke treguar se të pasmet e saj kanë qenë gjithmonë të mëdha.

Getting her back up! Kim recently ranted on Twitter over false reports that she had been using 'butt implant injections'

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy