minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Kim tregon se nuk ka nevojë për photoshop (FOTO) - Struga.net

Kim tregon se nuk ka nevojë për photoshop (FOTO)

0
kim

Ajo është akuzuar shpesh se përdor photoshop-in për fotot që publikon në rrjetet sociale, për t’u dukur më elegante.

Por, Kim Kardashian ka treguar të kundërtën ndërsa është fotografuar në rrugët e Los Anxhelos.

E veshur me një fustan të kuq, të ngjitur pas trupit, 33-vjeçarja ka treguar se është mjaft elegante dhe nuk ka nevojë të përdorë photoshop-in.

Ndërkohë, nuk kishte si të mos binin në sy të pasmet e saj të bollshme.

No accessories needed: Kim stood out in a pair of strappy gold heels that provided more than enough pizzazz

Curvaceous: The Keeping Up With The Kardashians beauty put her womanly curves on gorgeous display

Hard work pays off: The bride-to-be has been exercising and dieting to lose the last of the post-pregnancy weight before she marries Kanye West in May

Carrying a lighter load: A blonde Kim appeared curvier and less willing to show off her figure on October 1, left, but appears to walk with confidence nowCarrying a lighter load: A blonde Kim appeared curvier and less willing to show off her figure on October 1, left, but appears to walk with confidence now

Light lunch: Kim also stopped by Nobu in Malibu for lunch

Happy to help: The parking attendant held the car door open for Kim

Natural beauty: The reality star recently slammed rumours that she had plastic surgery and insisted 'hard work' got her where she is today

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy