minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Leslie mbush duart me Cameron Diaz, por ylli është Kate Upton (FOTO) - Struga.net

Leslie mbush duart me Cameron Diaz, por ylli është Kate Upton (FOTO)

0
lesli

Cameron Diaz, Kate Upton dhe Leslie Mann, kanë prezantuar dje filmin e tyre në Londër.

Dhe, duke parë që bëhet fjalë për tre femra seksi, vëmendja ishte në maksimum.

Sidomos kur bëhet fjalë për Kate Upton, e cila tërhoqi gjithë vëmendjen e audiencës me format e saj seksi.

Dukej sikur 21-vjeçares po i shpërthente gjoksi, për shkak edhe të fustanit të ngushtë që ajo kishte zgjedhur.

Ndërkohë, Leslie Mann nuk i rezistoi dot tundimit pa mbushur duart me të pasmet e Cameron Diaz.

Kush nuk do ta bënte në fakt!

Showing off her assets: She reveals her ample 34D chest as she clambers out of the car

Car trouble: Kate struggled to get her dress and herself into the car after a night of flashbulbs popping

Wow factor: The blonde bombshell left her Other Woman co-stars in the shade as she wafted along the red carpet in an LBD and diamantes

Trio of beauties: American star Kate stunned beside glamorous co stars   Cameron Diaz and Leslie Mann

Girl power: Kate, left, Cameron and Leslie made the most of their time in London and worked the red carpet putting on quite a show for photographers

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy