minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Linjat e shkëlqyera të Danielle Lloyd (FOTO) - Struga.net

Linjat e shkëlqyera të Danielle Lloyd (FOTO)

0
dan

Ajo nuk ka qenë kurrë e rezervuar për të treguar hiret e saj.

Këtë gjë Danielle Lloyd e ka bërë edhe këtë radhë, teksa ka postuar disa foto për fansat e vet, vetëm me bikini.

30-vjeçarja është duke pushuar dhe për këtë arsye modelja britanike ka dashur të ndajë me fansat linjat e saj të shkëlqyera.

Model bikini: Danielle in her early days as a bikini model and a beauty queenModel bikini: Danielle in her early days as a bikini model and a beauty queenLegging it: Danielle with her husband Jamie O'Hara at the Ladies' day at the Grand National Festival, Aintree racecourse in Liverpool

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy