minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Të gjithë sytë tek Irina dhe Cristiano (FOTO) - Struga.net

Të gjithë sytë tek Irina dhe Cristiano (FOTO)

0
ir

Kur ata të dy shfaqen së bashku në publik, nuk ka se si vëmendja e të pranishmëve të mos drejtohet pikërisht nga ta.

Kështu ka ndodhur edhe gjatë ndeshjes së basketbollit Real Madrid-CSKA Moska, ku kanë qenë të pranishëm Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij seksi, modelja ruse Irina Shayk.

Për një moment të gjithë e hoqën vëmendjen nga ndeshja, për të përqendruar pikërisht tek çifti i njohur.

Dhe për këtë, natyrisht kishte ndikimin e vet edhe Irina, e cila e kishta hapur paksa si shumë këmishën, ndërkohë që poshtë nuk mbante gjë.

Peekaboob: Irina pop in, and out, as she enters the arena with Cristiano

Feeling frisky: Irina gets playful with her man as they wait for the game to startFeeling frisky: Irina gets playful with her man as they wait for the game to start

Spring is popping out all over: Irina looks oblivious to her peekaboo cleavage

While Cristiano chats with Real Madrid soccer player, Pepe and pregnant wife Ana Sofia Moreia, Irina looks a little bored

While Christiano and Pepe share a joke, Irina plays with her hair

Realising that her cleavage is getting too much attention, Irina attempts to cover up a littleRealising that her cleavage is getting too much attention, Irina attempts to cover up a little

Cover up girl: While Cristiano's manly chest also looks fit to burst his waistcoat, Irina goes demure

The eyes have it: A more sombre moment for the couple during the basketball match

After the game Irina holds her top closed out of modesty as she walks out of the arena on Cristiano's arm

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy