minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO/ Grushta se kush do hyjë i pari në kalanë e Lezhës - Struga.net

VIDEO/ Grushta se kush do hyjë i pari në kalanë e Lezhës

0
grushta

Në Lezhë, Bashkia e qytetit kishte planifikuar që aktivitetet me rastin e Ditës së Verës t’i zhvillonte në Kala.

Dyndja e madhe e njerëzve ka krijuar dhe një incident në hyrje të kalasë, raporton A1Report.

Disa persona janë rrahur keqas mes njëri- tjetrit dhe është dashur ndërhyrja e policisë për të normalizuar situatën.

Nga dëshmitarët mësohet se gjithçka ka nisur sepse të gjithë donin të hynin të parët në kala sapo kangjellat e hekurta të hapeshin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy