minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO LAJM/ Grabitësit e armatosur vrasin babë e bir - Struga.net

VIDEO LAJM/ Grabitësit e armatosur vrasin babë e bir

0
vrasja

Ky është momenti i tmerrshëm kur dy grabitës të armatosur qëllojnë për vdekje babë e bir në një autobus të mbushur në Ekuador.

Grabitësit e armatosur u kishin bërë pritë atyre pasi e dinin se kishin dalë nga banka me rreth 15 mijë dollarë, që i kishin fituar nga shitja e një furgoni.

Jose Changoluisa, 63 vjeç dhe djali Fernando, 33 vjeç, vdiqën nga plagët e marra, ndërsa tentuan që të bëjnë rezistencë.

Babai mori tre plumba dhe djali gjashtë, përfshi katër plumba në kokë.

Policia ka arrestuar gjashtë persona në lidhje me ngjarjen.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy