minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Opozita bojkoton përsëri Parlamentin e Maqedonisë - Struga.net

Opozita bojkoton përsëri Parlamentin e Maqedonisë

0

Deputetët e opozitës kanë bojkotuar seancën e sotme në Kuvendin e Maqedonisë. Deputetët e LSDM-së dëshmuan edhe një herë se nuk kanë qëllim të marrin pjesë në seancat ku në rend dite kanë qenë disa propozim-ligje me të cilat nuk bien dakord.Në rend dite sot kanë qenë propozim-ligjet për plotësim të Ligjit për punësim dhe sigurim në rast të papunësisë, si dhe për sigurim pensional invalidor. Të dy propozim-ligjet ishin në procedurë të shkurtuar…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy