minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
PDSH nesër në Strugë zgjedh kryetarin e degës - Struga.net

PDSH nesër në Strugë zgjedh kryetarin e degës

0
ddddd

PDSH nesër në Strugë do të zhvillojë Kuvendin e saj zgjedhor, ku do të zgjidhet kryetari i degës së kësaj partie për Strugën si dhe kryesia e kësaj strukture politike.Si pretendent për të marr kreun e degës së PDSH-së, në Strugë përmenden emrat e Zija Jonuzit si dhe të Nafi Dokos, por nuk përjashtohet mundësia që me këtë strukturë politike në të ardhmen të drejtojw njëfemër.Në këtë aktivitet partiak përvec liderit të PDSH-së, Menduh Thaçi do të marrin pjesë edhe eksponentë të tjerë të lartë të këtij subjekti politik.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy