minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Trajkovska demanton se ka vënë firmën për Ivanovin - Struga.net

Trajkovska demanton se ka vënë firmën për Ivanovin

0

Një pjesë e përkrahësve dhe nënshkruesve të iniciativës për zgjedhje të sërishme të Gjorgje Ivanovit në Konventën e ardhshme të VMRO-DPMNE-së për kandidat për president thonë se fare nuk janë nënshkruar në listën për përkrahje. “Askush nuk është konsultuar me mua, ndoshta bëhet fjalë për ndonjë gabim. Të mos bëhet fjalë për keqpërdorim të nënshkrimit tim? Është e saktë se u nënshkrova për mandatin e kaluar të Ivanovit, por tani nuk ka asgjë”, ka thënë Vilma Trajkovska, bashkëshortja e presidentit të ndjerë Boris Trajkovski. Edhe hendbollistja Indira Kastratoviç nuk përgjigjet a është nënshkruar a jo dhe nuk theksoi se duhet të kontrollojë kët… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy