minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VMRO-DPMNE denoncoi skandalin e LSDM-së - Struga.net

VMRO-DPMNE denoncoi skandalin e LSDM-së

0

Jemi sot kёtu nё lidhje me kёtё rast frapant dhe skandaloz pёr tё cilin jemi dёshmitarё. Erdha para stacionit policorё nё Qendёr tё denoncoj rastin. Deklaroi kështu dje Ilija Dimovski, anёtar i VMRO-DPMNE-sё dhe drejtor i Qendrёs pёr komunikim. “E dini pёr çka bёhet fjalё. Kёshilltari i LSDM nga komuna e Negotinёs u ёshtё lajmёruar anёtarёve dhe aktivistёve tё VMRO-DPMNE-sё dhe ёshtё prezantuar si Ilija nga Qendra pё komunikim, nga numri i telefonit zyrt… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy