minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Karmina shpjegon pse e hoqi videon që premtonte 10 mijë dollarë si Sudja digitale - Struga.net

Karmina shpjegon pse e hoqi videon që premtonte 10 mijë dollarë si Sudja digitale

0

Në rrjet ka bërë shumë zhurmë një postim i Karminës që premtonte se nëse do t’i bashkoheshin asaj, fansat do të fitonin 10 mijë dollarë për 20 sekonda.

Video ishte një premtim i ngjashëm me skemat piramidale, me ndryshimin se kjo ishte Sudja digitale.

Në sqarimin e saj për fansat Karmina thotë.

“Të dashur fansa!

Shikoj se jeni të irrituar pse e kam hequr videon që ju premton 10 mijë dollarë për 20 sekonda.

E vërteta është se nuk ju kam mashtruar. Video ka funksionuar por unë e hoqa videon se mund të mblidhen lekë më shumë se sa duhen dhe nuk kam ende një plan bamirësie.

Një mendje e kam t’i përdor për aktivistët që mbrojnë detin nga Greqia. Për këtë arsye fola me Zenin dhe ai tha të ngrejmë ca çadra tek ato 30 hektarët që ka marrë në Ksamil dhe të nisim betejën nga aty.

Një tjetër grup ta vendosim tek tokat në Sarandë nga Hotel “Butrinti” tek Kanali Cukes ku kemi pjesën tonë.

Grupin e tretë ta vendosim tek pronat në Orikum dhe Pyllin e Sodës.

Kështu do mbrojmë gjithë gjatësinë e bregdetit pasi mbrojmë toka tona.

Pastaj e mori vesh Babi i Zenit dhe tha se lekët e firmave pirmadale janë harram, se mua më kanë ndjellë ters dhe vendosa ta heq videon. Këto para që mblodha do t’ia japim Monikës për shpenzimet e kampingut të Jalës.

Merlin Monro ka thënë se e rëndësishme është ti motivosh njerëzit të paguajnë për ty. Ky është thelbi i suksesit. Dhe unë besoj se e arrita atë. Paçi fatin tim, domethënë”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy