minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
3 humbje jete nga COVID sot në Kosovë/ Shërohen 142 pacientë të tjerë - Struga.net

3 humbje jete nga COVID sot në Kosovë/ Shërohen 142 pacientë të tjerë

0

Kosova ka shënuar gjatë 24 orëve të fundit 3 humbje jete. Viktimat u regjistruan në Prizren, Gjakovë dhe Gjilan.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike deklaroi se u zbuluan edhe 48 raste të reja pozitive me koronavirus, nga testimi i 645 mostrave.

Po ashtu, gjatë orëve të fundit u shëruan 142 pacientë, duke e çuar në total numrin e të infektuarve në 15,520.

Që prej fillimit të pandemisë, kanë humbur jetën gjithsej 625 pacientë kanë vdekur dhe 13,420 janë shëruar.

3 humbje jete nga COVID sot në Kosovë/ Shërohen 142 pacientë të tjerë shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy