minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
8 viktima në Kosovë nga COVID, por rritet numri i personave të shëruar - Struga.net

8 viktima në Kosovë nga COVID, por rritet numri i personave të shëruar

0

Kosova shënoi këtë të martë një tjetër numer të lartë të viktimave nga koronavirusi.

Instituti i Shëndetësisë bëri me dije se 24 orët e fundit humben jetë 8 pacientë të prekur nga sëmundja, ndërsa testimet zbuluan 147 të infektuar.

Por Kosova regjistroi po ashtu edhe një rritje të numrit të pacientëve që u shëruan nga virusi.

Ndërkohë Maqedonia e Veriut kishte vetem nje viktime dhe 115 raste të reja. Lajmi i mirë është se edhe vendi fqinj shenoi 368 pacientë te shëruar brenda një dite.

8 viktima në Kosovë nga COVID, por rritet numri i personave të shëruar shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy