minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Cikloni “Ianos” nuk i tremb!/ Katër persona futen në detin e trazuar për të shijuar valët - Struga.net

Cikloni “Ianos” nuk i tremb!/ Katër persona futen në detin e trazuar për të shijuar valët

0

Ishulli Lefkada është i famshëm për sportet ujore, megjithatë sot nuk është një nga ditët kur dikush mund të shijojë dallgët

Lefkada është në vorbullën e ciklonit “Ianos”. Tashmë si në Lefkada, ashtu edhe në Zakynthos në Kefalonia dhe Ithaca ka probleme nga reshjet e shiut me pemë dhe shtylla që kanë bllokuar rrugët.

Por një situatë e tillë nuk i ka penguar adhuruesit e detit. Katër persona nga fshati Vasiliki u futën në det për të bërë sërf. Ata nuk menduan shumë gjatë për pasojat e veprimit, por me guximin e një të marri u futën në detin e “tërbuar” për të shijuar valët.

Cikloni “Ianos” nuk i tremb!/ Katër persona futen në detin e trazuar për të shijuar valët shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy