minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Gjendet një trup i pajetë brenda një valixheje në Greqi - Struga.net

Gjendet një trup i pajetë brenda një valixheje në Greqi

0

Një trup i pajetë u gjet nga një gjahtar në zonën e Vilia në Greqi.

 

Trupi u gjet brenda një valixheje dhe dyshohet se i përket një gruaje.

 

Kjo për shkak se brenda valixhes ishin edhe të brendshmet e një gruaje.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy