minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Greqi/ Vajza e mitur akuzon 19 vjeçarin shqiptar për përdhunim - Struga.net

Greqi/ Vajza e mitur akuzon 19 vjeçarin shqiptar për përdhunim

0

Mediat në Greqi raportuan arrestimin e një të riu shqiptar I cilim akuzohet për përdhunimin e një vajze të mitur greke.

Ngjarja e rëndë dyshohet se ka ndodhur në një zonë të ishullit të Kretës.

19 vjecari shqiptar dhe vajza greke janë njohur në shkollë, të paktën sipas pretendimit të së miturës.

I riu shqiptar që jetonte dhe punonte në Greqi është arrestuar dhe duhet të provojë të kundërtën e pretendimit të vajzës greke.

Ai ka deklaruar paraprakisht në polici se marrëdhenia seksuale ka ndodhur me dëshirën e vajzës e cila është 2-3 vjet më e vogël.

Greqi/ Vajza e mitur akuzon 19 vjeçarin shqiptar për përdhunim shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy