minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Mbi 1.400 të infektuar të rinj në orët e fundit në Itali - Struga.net

Mbi 1.400 të infektuar të rinj në orët e fundit në Itali

0

Këtë të enjte në Itali u regjistruan 1.411 raste të reja me koronavirus dhe pesë viktima.

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri total i rasteve aktive është 21.932, nga të cilët 1.131 janë të shtruar në spitale me simptoma. Kurse 20.734 të tjerë vijojnë trajtimin në shtëpi të izoluar.

Krahasuar me të mërkurën, kur numri i viktimave ishte 13, vdekjet sot kanë pësuar rënie. Në orët e fundit janë shëruar edhe 225 persona të tjerë.

Mbi 1.400 të infektuar të rinj në orët e fundit në Itali shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy