minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Një viktimë dhe 1.444 të infektuar në Itali, “bum” të shëruarish - Struga.net

Një viktimë dhe 1.444 të infektuar në Itali, “bum” të shëruarish

0

Ministria e Shëndetësisë në Itali raportoi për një të vdekur dhe 1.444 raste të reja me koronavirus.

Në këtë mënyrë, numri total i viktimave shkon në 35.473 dhe i të infektuarve në 266.853.

Këtë të shtunë u vu re një “bum” i qytetarëve të shëruar. Nga 348 që ishin dje, sot janë regjistruar 1.322 persona të rikuperuar.

Gjithsej, Italia ka 208.224 pacientë që kanë fituar betejën me sëmundjen.

Një viktimë dhe 1.444 të infektuar në Itali, “bum” të shëruarish shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy